YÖNETİM KURULLARI

  • 2017 13. OLAĞAN GENEL KURULU SONUCU SEÇİLEN YÖNETİM KURULU

    Levent PELESEN (Başkan)
    Levent GÖKÇE (Başkan Vekili)
    Emrullah ERUSLU (Başkan Vekili)
    Ertuğrul ŞEN (Başkan Yrd.)
    Altuğ AKBAŞ (Sayman Üye)
    Ali TÜRKER (Üye)
    Ahmet Bülent GÜNEY (Üye)
    Ahmet YAŞAR (Üye)
    Erdem ATEŞ (Üye)
    Harun HASYÜNCÜ (Üye)
    Levent ÖZGÜR (Üye)
    Orkun ÜRKMEZ (Üye)
    S. Ebru ŞAPOĞLU (Üye)
    Taner Soner ŞAHİN (Üye)
    Volkan DİKMEN (Üye)
  • 2015 12. OLAĞAN GENEL KURULU SONUCU SEÇİLEN YÖNETİM KURULU

    Tayfun KÜÇÜKOĞLU (Başkan)
    Fatih ÖKTEM (Başkan Vekili)
    Levent PELESEN (Başkan Vekili)
    Ertuğrul ŞEN (Başkan Yrd.)
    Altuğ AKBAŞ (Sayman Üye)
    Ali TÜRKER (Üye)
    Buğra KAVUNCU (Üye)
    Burhan KARAHAN (Üye)
    Emrullah ERUSLU (Üye)
    Erdem ATEŞ (Üye)
    Nezih TÜTENEK (Üye)
    Harun HASYÜNCÜ (Üye)
    Levent GÖKÇE (Üye)
    Murat SAVCI (Üye)
    Ümit GÜNEŞ (Üye)
  • 2013 11. OLAĞAN GENEL KURULU SONUCU SEÇİLEN YÖNETİM KURULU

    Ferdi ERDOĞAN (Başkan)
    Tayfun KÜÇÜKOĞLU (Başkan Vekili)
    Fatih ÖKTEM (Başkan Vekili)
    Ertuğrul ŞEN (Başkan Yrd.)
    Turgay YÜKSEL (Sayman Üye)
    Ali TÜRKER (Üye)
    Buğra KAVUNCU (Üye)
    Emrullah ERUSLU (Üye)
    Haluk GÜREREN (Üye)
    Harun HASYÜNCÜ (Üye)
    Kemal ÇOLAKOĞLU (Üye)
    Levent GÖKÇE (Üye)
    Levent PELESEN (Üye)
    Murat SAVCI (Üye)
    Ümit GÜNEŞ (Üye)
  • 2011 10. OLAĞAN GENEL KURULU SONUCU SEÇİLEN YÖNETİM KURULU

    Ferdi ERDOĞAN (Başkan)
    Tayfun KÜÇÜKOĞLU (Başkan Vekili)
    Ertuğrul ŞEN (Başkan Yrd.)
    Turgay YÜKSEL (Sayman Üye)
    Bülen ÇOLAK (Üye)
    Cüneyt DAYICIOĞLU (Üye)
    Fatih ÖKTEM (Üye)
    İbrahim TUZA (Üye)
    Kemal ÇOLAKOĞLU (Üye)
    Levent PELESEN (Üye)
    Metin AKDAŞ (Üye)
    Murat SAVCI (Üye)
    Selçuk DEMİRKIRAN (Üye)
  • 2009 9. OLAĞAN GENEL KURULU SONUCU SEÇİLEN YÖNETİM KURULU

    Sedat ARIMAN (Başkan)
    Ferdi ERDOĞAN (Başkan Yrd.)
    Uğur BOZ (Sayman)
    Bülen ÇOLAK (Üye)
    Kenan ARACI (Üye)
    Cüneyt DAYICIOĞLU (Üye)
    Fatih ÖKTEM (Üye)
    Haluk GÜREREN (Üye)
    Hüseyin BİLMAÇ (Üye)
    Levent GÖKÇE (Üye)
    Levent ÖZGÜR (Üye)
    Levent PELESEN (Üye)
    Tayfun KÜÇÜKOĞLU (Üye)
  • 2007 8. OLAĞAN GENEL KURULU SONUCU SEÇİLEN YÖNETİM KURULU

    Levent ÜRKMEZ (Başkan)
    Sedat ARIMAN (Başkan Yrd.)
    Mehmet ÖZCAN (Sayman)
    A. Nuri BULUT (Üye)
    Cüneyt DAYICIOĞLU (Üye)
    Çetin AKTÜRK (Üye)
    Durmuş TOPÇU (Üye)
    Ferdi ERDOĞAN (Üye)
    Levent ÖZGÜR (Üye)
    Murat Akın ARIKAN (Üye)
    Tayfun KÜÇÜKOĞLU (Üye)
    Uğur BOZ (Üye)
    Yıldırım ULKAT (Üye)
  • 2005 7. OLAĞAN GENEL KURULU SONUCU SEÇİLEN YÖNETİM KURULU

    A. Nuri BULUT (Başkan)
    Levent ÜRKMEZ (Başkan Yrd.)
    Mehmet ÖZCAN (Sayman)
    Çetin AKTÜRK (Üye)
    Durmuş TOPÇU (Üye)
    Levent ÖZGÜR (Üye)
    Korhan IŞIKEL (Üye)
    Sedat ARIMAN (Üye)
    Murat Akın ARIKAN (Üye)
    Ferdi ERDOĞAN (Üye)
    Tayfun KÜÇÜKOĞLU (Üye)
    Uğur BOZ (Üye)
    Yıldırım ULKAT (Üye)
  • 2003 6. OLAĞAN GENEL KURULU SONUCU SEÇİLEN YÖNETİM KURULU

    Durmuş TOPÇU (Başkan)
    A. Nuri BULUT (Başkan Yrd.)
    Mehmet ÖZCAN (Sayman)
    Bülent ÇOLAK (Üye)
    Çetin AKTÜRK (Üye)
    Korhan IŞIKEL (Üye)
    Levent ÖZGÜR (Üye)
    Levent ÜRKMEZ (Üye)
    Murat Akın ARIKAN (Üye)
    Orhan TURAN (Üye)
    Y. Sedat ARIMAN (Üye)
  • 2001 5. OLAĞAN GENEL KURULU SONUCU SEÇİLEN YÖNETİM KURULU

    Mehmet ÖZCAN (Başkan)
    Korhan IŞIKEL (Başkan Yrd.)
    Bülent ÇOLAK (Sayman)
    Ali İhsan YALÇIN (Üye)
    Burhan KARAHAN (Üye)
    Durmuş TOPÇU (Üye)
    Levent ÜRKMEZ (Üye)
    Osman SEDEFOĞLU (Üye)
    Sedat ARIMAN (Üye)
    Tevfik CERİTOĞLU (Üye)
    Yalçın KAYAARASI (Üye)
  • 1999 4. OLAĞAN GENEL KURULU SONUCU SEÇİLEN YÖNETİM KURULU

    Durmuş TOPÇU (Başkan)
    A.Levent ÇETİNOR (Başkan Yrd.)
    F.Orhan YÜZEN (Sayman)
    C.Levent ÜRKMEZ (Üye)
    Bülent ÇOLAK (Üye)
    Korhan IŞIKEL (Üye)
    A.Tevfik CERİTOĞLU (Üye)
    Yalçın KAYAARASI (Üye)
    Orhan TURAN (Üye)
    Vedat SEMİZ (Üye)
    Mehmet ÖZCAN (Üye)
  • 1997 3. OLAĞAN GENEL KURULU SONUCU SEÇİLEN YÖNETİM KURULU

    Orhan TURAN (Başkan)
    Durmuş TOPÇU (Başkan Yrd.)
    Korhan IŞIKEL (Üye)
    Ecvet BİNYILDIZ (Üye)
    Güliz Kanuni TUNÇAY (Üye)
    Mustafa GÜNŞAR (Üye)
    Yavuz ÖNER (Üye)
  • 1995 2. OLAĞAN GENEL KURULU SONUCU SEÇİLEN YÖNETİM KURULU

    Korhan IŞIKEL (Başkan)
    Orhan TURAN (Başkan Yrd.)
    Zekayi KURTBEYOĞLU (Sayman)
    Ecvet BİNYILDIZ (Üye)
    Metin YILMAZER (Üye)
    Engin TATAROĞLU (Üye)
    Jozef BONFİL (Üye)
  • 1993 1. OLAĞAN GENEL KURULU SONUCU SEÇİLEN YÖNETİM KURULU

    Ecvet BİNYILDIZ (Başkan)
    Orhan TURAN (Genel Sekreter)
    Mehmet Dinçer ERDOĞAN (Sayman)
    Korhan IŞIKEL (Üye)
    Metin YILMAZER (Üye)
    Engin TATAROĞLU (Üye)
    Zekayi KURTBEYOĞLU (Üye)
  • 1993 HAZİRAN KURUCU ÜYELERİ

    Ecvet BİNYILDIZ (Başkan)
    Orhan TURAN (Genel Sekreter)
    Mehmet Dinçer ERDOĞAN (Sayman)
    Metin YILMAZER (Üye)
    Korhan IŞIKEL (Üye)
    Bülent KIRAÇ (Üye)
    Mehmet ÖZCAN (Üye)