BÖLGE TEMSİLCİLİKLERİ

Bölge Temsilcilikleri

İZODER Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği toplumda yalıtım bilincinin yaygınlaştırılması, derneğin ve sektörün tüm yurt çapında bilinirliğinin artırılması yalıtım sektörü yeniliklerinin ve ortak sorunlarının yurt çapında paylaşılabilmesi, diğer paydaşlar ile ilişkilerin geliştirilmesi ve sürekliliğinin sağlanabilmesi amacı ile bölgesel temsilcilikler oluşturdu.

İZODER Yönetim Kurulu'na bağlı olarak çalışacak bölge temsilcileri, sektörde tanınan , iyi bir ticari sicile sahip , dernek faaliyetlerine katkıda bulunan, bölgesinde saygın bir yapıya sahip olan firmalar arasından Yönetim Kurulu tarafından seçilerek atandı.

Seçilen temsilciler İZODER merkez ve temsilcilik bölgesi ile diğer bölgeler arasında her türlü iletişim, gelişme ve organizasyonlar hakkında iki taraflı bilgi akışı sağlayacaklar.

Bölge temsilcileri ayrıca bölge temsilciliklerindeki potansiyel üyelerin belirlenmesi ve derneğe üye olunması konusunda çalışmalar yürütecek, İZODER'in düzenlediği kampanya, aktivite vb çalışmalara katılım sağlayacak, bölgelerinde oluşan sorunların çözülmesine destek vereceklerdir.

Bölgesinde yalıtım bilincini geliştirmek için kamu kuruluşları, yerel yönetimler, STK'lar ve üniversiteler ile işbirliği kurmak, etik kurallara uyarak diğer üye ve paydaşlara örnek olmak ve bir İZODER kuruluşu olan TEBAR A.Ş'nin tanıtım faaliyetlerine katkıda bulunmak da bölge temsilcilerinin görevleri arasında sayılıyor.

İZODER Temsilcilikleri için altı bölge belirlendi. Bölge Temsilcilikleri ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklere tıklayınız.


BÖLGELER: